Rubriigid
Tervist

ThermaFix – põlvekaitsmed liigesevalu vastu

ThermaFix
Põlveliigeste taastamine ilma pillide ja süstideta

✔ Kohene valu leevendamine
✔ Liigeste liikuvuse taastamine
✔ Kõhrekoe täielik uuendamine
✔ Lihasspasmide kõrvaldamine

Põlveprobleemid võivad tekkida igas vanuses. Enamikul juhtudel kaasneb sellega tuim või terav valu, turse ja põletik. Üsna sageli muretsevad sellised probleemid sportlased, ülekaalulised või eakad. Õigeaegse ja tõhusa raviga saab peaaegu kõiki liigesehaigusi peatada ilma operatsioonita ja ilma tervisemõjudeta. Täna tahame esitleda ainulaadset teaduslikku leiutist – ThermaFix põlvekaitsmed liigesevalu vastu.

Seadme tööpõhimõte põhineb infrapuna- ja halogeenlampide poolt vabaneva soojusenergia ainulaadsetel omadustel. Nutikas küttetehnoloogia võimaldab lokaalselt kiirendada ainevahetusprotsesse valu või põletiku kontsentratsiooni piirkonnas. See võimaldab teil eemaldada ebameeldivad sümptomid ja kiirendada kahjustatud koe parandamise protsessi mitu korda.

ThermaFix põlveliigese jaoks on valmistatud tihedast ja kvaliteetsest materjalist – neopreenist. Elastne struktuur võimaldab kergesti venitada ja sobituda võimalikult tihedalt põlve külge, ilma liikumist piiramata. Põlvetuge saad kasutada diivanil lamades, kontoritoolis istudes või ühistranspordis. USB-kaabel võimaldab kiiresti ühendada seadme mis tahes elektriallikaga – pistikupesa, arvuti, sülearvuti, auto USB-pistikuga. Esimesel kasutamisel tunnete mõju ja saate valu vähendada. Infrapunakiirguse termiline toime on põletikuvastase ja valuvaigistava toimega. Kuid mis kõige tähtsam, see võimaldab taastada kahjustatud sidekoe rakke ilma tablette, salve või muid ravimeid kasutamata. Tehnoloogia on täisväärtuslik alternatiiv professionaalsele füsioteraapiale ning seda soovitavad Euroopa ja USA juhtivad eksperdid.

ThermaFix kirjeldus:

 • Stimuleerib verevoolu valu epitsentrisse.
 • Loob soojendava efekti ja aitab leevendada põletikku.
 • Taastab kahjustatud kõhre kuni 99%.
 • Suurendab sünoviaalvedeliku tootmist.
 • Soodustab lihaste ja sidemete taastumist pärast nikastusi.
 • Eemaldab väsimustunde ja turse.
 • Parandab toitainete ligipääsu põlveliigeste kudedele ja rakkudele.
 • Kiirendab taastusprotsessi pärast spordivigastusi.

ThermaFix – kirjeldus, hind, osta, tellida, kohaletoimetamine

Praegu kasutatakse spordimeditsiinis aktiivselt ThermaFix põlvede jaoks. Põlvekaitset kasutavad professionaalsed jalgpallurid, tõstjad, maratonijooksjad, jalgratturid, suusatajad, maadlejad ja MMA-võitlejad. Süsteemil on 3 töörežiimi ja mugav töö. Kõik režiimid erinevad pinna kuumutamise temperatuuri poolest 40 kuni 60 kraadi Celsiuse järgi. Materjali hingav pind soodustab vaba higistamist ega tekita sideme alla kasvuhooneefekti. Protseduuri kestus on vaid 10-30 minutit, ei tekita täiendavat ebamugavust. Võrreldes teie kuluga ThermaFix hind liigesevalu raviks mõeldud salvide või tablettide ostmisel, on see väga tulus.

See tehnoloogia on edukalt läbinud kliinilised katsed. Rohkem kui 1000 vabatahtlikku, kellel esinevad põlvevalu, artriidi ja artroosi sümptomid, nõustusid seda seadet igapäevaselt kasutama 30 päeva jooksul. Uuringu tulemuste kohaselt näitas 95% liigeste seisundi paranemist ja põletiku vähenemist.

ThermaFix Eesti võimaldab teil oma põlvi ravida diivanil lamades või majapidamistöid tehes. Seadet saab kasutada kontoris, autos, lennukis, rongis või isegi puhkusel.

Ekspertarvamus:

Olen 15-aastase kogemusega ortopeediline kirurg. Kogu oma karjääri jooksul olen oma patsientidele teinud üle 1000 põlveoperatsiooni. Paljudel juhtudel oli operatsiooni vajadus enneaegse või ebaõige ravi tagajärg. Tänapäeval on tänu unikaalsetele tehnoloogiatele võimalik kõrvaldada liigeseprobleemid varases staadiumis ja ennetada tüsistusi. Soovitan ThermaFix tellida, sest see põlvetugi teeb selle töö suurepäraselt. Põlve õige termiline soojendamine võib oluliselt vähendada valu ja kiirendada kohalikku ainevahetust. Selle tehnoloogia abil saate kodus professionaalset füsioteraapiat. Minu teada ThermaFix apteek ei müü, aga seda saab juba veebist tellida.

Kasutusviis:

 • Kinnitage seade põlve külge, kasutades kinnitusvahendeid, nagu on näidatud juhistes.
 • Ühendage toitejuhe oma mobiiltelefoni USB-laadijaga või arvuti või sülearvutiga.
 • Lülitage seade sisse, hoides toitenuppu 3 sekundit all.
 • Valige üks kolmest töörežiimist.
 • Laske mõjuda 10-30 minutit olenevalt liigeste individuaalsest seisundist.

ThermaFix osta Eestis saate ametliku veebisaidi abil. Järgige linki, jätke päring ja haldur helistab teile viie minuti jooksul tagasi. Komplekt saadetakse määratud aadressile ja saate selle 2-5 tööpäeva jooksul. Pange tähele, et ThermaFix kohaletoimetamine kantakse üle kogu riigi. Tootel on tehase kvaliteedi garantii.