Rubriigid
Tervist

Revamin Lash – ripsmete kasvu seerum

Revamin Lash Panusta loomulikult pikkadele ja tihedatele ripsmetele!

✔ Kiirendavad ripsmete kasvu
✔ Tugevdavad karvade struktuuri
✔ Tihendavad ja pikendavad ripsmeid silmnähtavalt
✔ Niisutavad ja parandavad nende välimust

Õhukesed, lühikesed või liiga hõredad ripsmed võivad rikkuda isegi kõige atraktiivsema naise välimuse. Kaasaegsete meigikunstnike käsutuses on palju kunstlikke viise selle probleemi varjamiseks ripsmepikenduste või õige meigiga. Kuid see on ainult ajutine lahendus, mis ei kõrvalda põhjuseid.

Miks mu ripsmed näevad kohutavad välja või kukuvad välja? Seda küsimust küsivad paljud naised. Selle ebameeldiva mõju võivad põhjustada mitmed peamised asjaolud:

 • Vitamiinide ja toitainete puudus.
 • Halb hügieen.
 • Kosmeetika- ja meigielementide kuritarvitamine.
 • Halb ökoloogia.
 • Vanus.
 • Kunstripsmete sagedane kasutamine.
 • Autoimmuunhaigused.

Täna on meil ülevaatamiseks Revamin Lash paksude ja pikkade ripsmete jaoks. See on ainulaadne seerumi maatriks, mis sisaldab viimaste aastakümnete arenenud tehnoloogiaid ja teaduslikke avastusi. Valem sisaldab tervete ja looduslike koostisosade komplekti, mis niisutavad ja toidavad sibulaid, peatavad ripsmete kadumise ja pikendavad aktiivset kasvufaasi. Tänu sellele tõhusale kosmeetikatootele saad mõne päevaga kodus kõige tihedamad ja pikad ripsmed!

Revamin Lash – kirjeldus, hind, osta, tellida, kohaletoimetamine

Revamin Lash kirjeldus tootja ametlikul veebisaidil näitab, et see ripsmepalsam on edukalt läbinud kliinilised uuringud. Teaduslikult on tõestatud, et tripediidil, tsingil, kofeiinil ja muudel kasulikel ainetel põhineva valemi kasutamine stimuleerib uinunud sibulaid ja kiirendab uute karvarakkude kasvukiirust. Selle seerumi igapäevasel kasutamisel täheldatakse tsiliaarsete karvade tiheduse ja paksuse suurenemist, anageeni faas suureneb ja kuju säilib. Kompleks täiuslikult niisutab ja varustab folliikuli rakke spetsiaalsete vitamiinide, antioksüdantide ja kasulike mikroelementidega. See annab ripsmete maksimaalse pikenemise efekti kodus.

Võrreldes traditsiooniliste protseduuridega ilusalongis, neutraliseerib Revamin Lash ripsmete kasvu seerum tekkivate probleemide põhjuse ja garanteerib positiivse tulemuse võimalikult lühikese ajaga. Toode kiirendab kasvufaasi ja avaldab positiivset mõju ka juuksefolliikuli struktuurile. Teie ripsmed näevad välja võimalikult mahukad, paksud ja küllastunud. Ja mis kõige tähtsam on see, et kasutamise mõju püsiks kaua (ka peale kuuri lõppu).

Loodusliku ripsmepalsami üks peamisi eeliseid on selle ohutu komponentide koostis, vastunäidustuste ja kõrvaltoimete puudumine. Lisaks on see parim viis ripsmete väljalangemisega seotud probleemidest vabanemiseks, säästes raha kosmeetikute ja arstide arvelt. Lähitulevikus oodatavate tulemuste üle olete meeldivalt üllatunud.

Kui otsustate Revamin Lash osta Eestis, võite oodata järgmisi tulemusi:

 • Ripsmete tugevdamine ja aktiivne kasv.
 • Toksiinide ja vabade radikaalide eemaldamine.
 • Tiheduse ja pikkuse suurenemine 19% võrra 1 kuu pärast.
 • Kaotatud ripsmestruktuuri taastamine.
 • Suurema niiskuse hoidmine juuste ja naharakkude sees.
 • Mitteaktiivsete folliikulite ärkamine.
 • Ärrituse vähendamine.
 • Karvade hapruse vähendamine.
 • Vanusega seotud muutuste ja vananemise aeglustumine.
 • Kahjustatud kudede regenereerimine.

Kiire taastamise valem NanoFlex kõigile kättesaadav.
Unikaalne ketooni taseme mõõtja Keto Meter Sinu jaoks.
Tervise tugi Fortolex juba täna.


Tähelepanu! Revamin Lash apteek ei müü. Originaalseerumit saab osta vaid internetist ja paki saab kätte kullerteenuse kaudu.

Mida professionaalsed eksperdid arvavad Revamin Lash Eesti kohta:

Ma ei ole ripsmepikenduste pooldaja. Kuigi need teenused on praegu kogu maailmas väga populaarsed, näen ma nendes ainult negatiivseid tervisemõjusid. Kunstkarvade kasutamine või pikendustega pikendamine nõrgestab ripsmeid veelgi ja viib nende kadumiseni. Teatud etapis muutute lihtsalt igakuisest kosmeetiku visiidist sõltuvaks ja sellega kaasnevad märkimisväärsed rahalised kulud. Selle asemel soovitan oma klientidele Revamin Lash ripsmete palsam. See toode on üsna tõhus ja ohutu. Kuid see toimib loomulikult, kiirendades ripsmete kasvufaasi nende õige toime tõttu. Sellisel juhul on positiivse tulemuse saavutamine palju lihtsam kui tavaliste pikendustega. Ja mis kõige tähtsam, Revamin Lash hind on kümme korda odavam kui meigikunstniku teenuste maksumus.

Kasutamine: Seerum on mõeldud igapäevaseks kandmiseks probleemsele piirkonnale. Esimesed tulemused on märgatavad pärast 3-4-nädalast kasutamist, kuid ripsmete tervise täielikuks taastamiseks peate läbima vähemalt 90-päevase kuuri. See toode on saadaval ainult alates 18. eluaastast. Soovitatav on eelnevalt konsulteerida arsti või muu litsentseeritud eksamineerijaga.

Müüja veebisaidilt saadud teabe kohaselt teostatakse Revamin Lash kohaletoimetamine 48 tunni jooksul alates taotluse registreerimise kuupäevast. Mõnel juhul võib tarneaeg pikeneda kuni 5-7 tööpäevani. Lisateabe saamiseks külastage veebipõhist rakenduste lehte.

Hankige Revamin Lash tellida, kuni kaupa jätkub!