Rubriigid
Tervist

Optimum KETO – kaalu langetavad tabletid

Uus võimas valem käivitab rasvapõletuse ketoosi!

✔ Põletage rasva energia saamiseks
✔ Aitab kiiresti saavutada ketoosi
✔ Kiired tulemused juba 1 nädalaga
✔ Looduslikud koostisained

Ketogeense dieedi austajaid on iga päevaga üha rohkem, mistõttu otsustasime sellele viimaste aastate moetrendile tähelepanu pöörata. Kui tõhus on kõrge rasvasisaldusega dieet? Kellele on see dieet lubatud ja kellel on parem hoiduda süsivesikute piiramisest? Mis on Optimum KETO kaalu langetavad tabletid ja miks neid vaja on? Proovime kõiki neid probleeme üksikasjalikumalt mõista.

Dieedi areng

Dieetoloogias ilmnevad igal aastal uued suundumused. Toidutarbimise kontrollimise võimalike viiside mitmekesisus on tingitud rasvkoe moodustumist ja ainevahetust mõjutavate tegurite pidevast uurimisest. Juba 20 aastat tagasi väitsid toitumisspetsialistid, et edukaks kaalulangetamiseks tuleb loobuda 90% tavapärasest dieedist ja iga päev jõusaalis kõvasti treenida. Siis said kõik aru, et ranged dieedid ei anna tulemusi või avaldasid positiivset mõju vaid lühiajaliselt. Ja lõpuks on teadlastel õnnestunud leida kõige mitmekülgsem toitumisvõimalus, mis näitab kõrget efektiivsust minimaalse stressi ja stressiga kehale. See on madala süsivesikute sisaldusega dieet.

Mis on keto dieet?

See on üks igapäevase menüü valikutest, kus ketoonide taseme tõstmiseks ja vere glükoosisisalduse vähendamiseks domineerib rasv süsivesikute asemel. See on signaal ajule, mis paneb selle sisse lülitama varuenergiaallikad – nahaaluse ja vistseraalse rasva. Maksarakud muudavad rasva spetsiaalseteks rasvhapeteks ja ketoonideks ning aju kasutab neid glükoosi asemel. Seda seisundit nimetatakse ketoosiks või lihtsamalt öeldes süsivesikute nälgimiseks. Seda tüüpi dieet näitab tõesti kõrget jõudlust, eriti kui tegemist on inimestega, kes on altid diabeedile või kellel on metaboolne sündroom. Sellest hoolimata on tal ka oma vastunäidustused. Näiteks ei soovitata piirata süsivesikuid maksahaiguste, raseduse või imetamise ajal, anoreksia, sapikivitõve kalduvuse ja paljude teiste haiguste korral.

Kasulik teave: Optimum KETO apteek ei müü ja kapsleid saab tellida ainult ametliku veebisaidi kaudu.

Kas ma olen juba ketoosis?

Peamine müüt ketogeense dieedi kohta on see, et see toimib esimesest päevast peale. Tegelikult see nii ei ole. Süsivesikute piiramisest ketoosini võib kuluda 5–7 päeva. Ja see on selle toiduvaliku üks peamisi puudusi. Paljude inimeste jaoks on äärmiselt raske süüa ainult rasva ja valku, kuid mitte saada toidust süsivesikuid. See võib põhjustada letargiat, väsimustunnet, ärrituvust ja muid kõrvaltoimeid. Sellega seoses hakkasid teadlased tegelema spetsiaalsete toidulisandite loomisega, mis võivad kiirendada ketoosi teket kehas ja suurendada sellise dieedi tõhusust. Esimesed edukad tulemused said Ameerika spetsialistid, kes laboriuuringute käigus sünteesisid sellise orgaanilise koostisosa nagu BHB (beeta-hüdroksübutüraat). Tänapäeval leidub seda 99% kõigist ketopillidest ja toidulisanditest ning seda peetakse üheks ohutumaks ja tõhusamaks. Vaatame, kuidas BHB töötab ühe populaarseima tootega – Optimum KETO kiireks rasvapõletuseks.

Optimum KETO – kirjeldus, hind, osta, tellida, kohaletoimetamine

Optimum KETO kirjeldus Tahaksin alustada ühes populaarteaduslikus ajakirjas avaldatud teabest. Seal öeldakse, et nende kapslite kasutamine aitab aktiveerida ketoosi organismis 30-50 minuti jooksul. Beeta-hüdroksübutüraadi komponendil põhinev valem aitab saada energiat mitte süsivesikutest, vaid oma rasvast. Nii vallanduvad paljud protsessid, mille tulemuseks on mugav ja turvaline kaalulangus.

Valides selle BHB-põhise toote või selle analoogid, saate võimsa toetuse äärmuslikuks rasvakaotuseks isegi kõige raskemini ligipääsetavates piirkondades. Erinevalt teistest konkurentidest varustab Optimum KETO toidulisand kaalulangus organismi taimsete ketoonidega, mis ei põhjusta atsetoonitaseme tõusu. See võimaldab 5-7 päeva jooksul pärast kuuri algust näha oma kehakuju tegelikke muutusi.

Toote autorid väidavad, et kui hakkate võtma Optimum KETO tellida vastavalt näidatud päevaannusele, võite kaotada kuni 5 naela (2 kg) nädalas! See on tegelikult väga hea tulemus, eriti kui arvestada, et pole vaja järgida rangeid piiranguid ega kaloreid lugeda.

Peamised põhjused, miks peaksite proovima Optimum KETO Eesti:

  • Ainult kõrgeima kvaliteediga looduslikud koostisosad.
  • Kapslid ei sisalda kemikaale ega GMO-sid.
  • Toode sobib veganitele ja on oma koostiselt hüpoallergeenne.
  • Selle toidulisandiga kaotatud liigne rasv ei tule tagasi.
  • Optimum KETO hind on ligikaudu 2-3 korda odavam kui teised rasvapõletajad.

Kus võib täna olla Optimum KETO osta Eestis?

See eksklusiivne toode on müügil ainult Ameerika Ühendriikides. Kui olete huvitatud Optimum KETO kohaletoimetamine teistesse riikidesse, võtke ühendust müüjaga või vaadake teisi siin esitatud tooteid: