Rubriigid
Tervist

NicoZero – suitsetamisvastane pihusti

Suitsetamisest loobumine on elu!

✔ Kaob nikotiini vastavalt
✔ Põhjustab vapper ükskõiksus nuusktubakas
✔ Käivitab toiming regenereerimise kahjustatud rakud
✔ Ei tekita sõltuvust ja kõrvaltoimeid

Kuidas suitsetamisest igavesti loobuda? See on oluline teema, mis võimaldab teil säilitada oma tervise ja pikaealisuse. Ametlike andmete kohaselt suitsetab enam kui 65% Euroopa täiskasvanutest aktiivselt. See on pakiline probleem, mis mõjutab negatiivselt mitte ainult suitsetaja, vaid ka teda ümbritsevate tervist. Nikotiini, kahjulike vaikude ja kantserogeenide kontsentratsioon väljahingatavas sigaretisuitsus on inimkehale kahjulik. Nikotiinisõltuvuse taustal arenevad inimestel bronhiaalastma, hüpertensioon, maohaavand, tromboos, veenilaiendid, hemorroidid, insult, müokardiinfarkt, viljatus, kopsuvähk ja paljud muud ohtlikud haigused.

Kahjuks pole suitsetamisest loobumine nii lihtne kui alustamine. Isegi pärast igapäevast lühikest sigaretisuitsu tarbimist tekib kehas psühholoogiline ja füsioloogiline sõltuvus nikotiinist. Enamik traditsioonilisi suitsetajate ravimeetodeid hõlmab nikotiini tarbimise meetodi asendamist. Just selle põhimõtte järgi ehitatakse enamik närimiskumme, nikotiiniplaastreid ja tablette. Kuid see meetod ei anna jätkusuutlikku tulemust, vaid ainult teatud murdosa vähendab kahjulikku mõju kehale.

Juba enam kui 5 aastat on rühm Euroopa teadlasi uurinud nikotiinisõltuvuse ennetamise ja ravimise võimalust. Nende uuringute tulemusel saadud valem on näidanud suurt efektiivsust. Selle toote kõige olulisem oli see, et see ei sisaldanud absoluutselt nikotiini. Nii ilmus turg NicoZero suitsetamisvastane pihusti.

NicoZero – kirjeldus, hind, osta, tellida, kohaletoimetamine

Miks nimetavad moodsaimad eksperdid üksmeelselt NicoZero suitsetamise vastu oluliseks teaduslikuks läbimurreks? See on esimene toode, mis tagab suitsetamise 100% -lise lõpetamise 30 päeva jooksul pärast kasutamise algust. Vedel kontsentraat sisaldab ainult taimset päritolu looduslikke ja kahjutuid koostisosi. Toode leevendab tubaka lakkamise sündroomi, surub söögiisu ja eemaldab toksiine. Samal ajal moodustub püsiv talumatus nikotiini ja sigaretisuitsu suhtes. Valem põhjustab sigarettide tagasilükkamist ja vastumeelsust, seega on relapsi tõenäosus praktiliselt välistatud. Iga kord, kui teil on soov uut sigaretti süüdata, võtke lihtsalt pihusti välja ja pihustage see suhu. Mõnus piparmündi maitse ja aroom pärsib selle soovi koheselt, värskendab hingeõhku ja parandab meeleolu.

Kliinilised uuringud näitavad, et Nico Zero nikotiinisõltuvuse vastu on efektiivne 87% juhtudest pärast 1-kuulist kasutamist. Valem on heaks kiidetud juhtivate rahvusvaheliste organisatsioonide ja ekspertkogukondade poolt. Saate 100% originaalse ja loodusliku toote, mis on kümme korda tõhusam ja ohutum kui elektroonilised sigaretid või nikotiiniplaastrid.

NicoZero kirjeldus:

 • Leevendab suitsetamise ja nikotiini vajadust 15 minutit.
 • Aitab suitsetamisest loobuda ilma stressi, depressiooni ja närvivapustuseta.
 • Puhastab kopse ja maksa sigaretisuitsu ja toksiinide lagunemissaadustest.
 • Summutab psühholoogilise sõltuvuse 30 päeva jooksul.
 • Vähendab söögiisu ja blokeerib liigse kehakaalu kogunemise pärast suitsetamisest loobumist.
 • Annab stabiilse ja pikaajalise tulemuse, mis püsib ka pärast kasutuskuuri lõppu.

Enam kui 700 tuhat meest ja naist suutsid suitsetamisest loobuda pärast seda, kui nad olid otsustanud, et NicoZero tellida. Teil on võimalus nendega liituda ja alustada uut elu, unustades oma probleemi igaveseks!

5 põhjust, miks peaksite suitsetamisest loobuma:

 • See hoiab teid tervena.
 • See säästab raha, kuna see on NicoZero hind odavam kui teie igakuised sigareti ostmise kulud.
 • See kaitseb teie lähedaste ja teie läheduses olevate inimeste haiguste eest.
 • See vähendab ohtlike krooniliste patoloogiate riski.
 • See aitab leida elus muid rõõme.

Ekspert selgitab pihustamise põhimõtet:

Valem sisaldab taimeekstrakte, millel on palju kasulikke komponente ja mikroelemente. Pihustus mitte ainult ei põhjusta pidevat tõrjumist tubakasuitsust, vaid pärsib ka suitsetajate peamist sõltuvuse põhjust – dopamiini puudust. Aktiivne valem stimuleerib loodusliku dopamiini sünteesi ja võimaldab kahjustatud rakkude regenereerimist kopsudes, ajus ja maksas. Tänu õnnehormooni vabanemise suurenemisele tunnete end erksana, vabanete stressist ja masendunud tujust! Soovitan tungivalt tellida NicoZero Eesti, kuna see toode on aidanud paljusid minu patsiente.

Miks ma ei leia seda toodet apteegist? Praegu ületab nõudlus selle pihusti järele tootmisvõimsusi. Sel põhjusel on väga raske leida NicoZero apteek. Kuid hiljuti on tootja avanud ametliku veebisaidi, kus saate tellida originaalse toote koos kojuveoga.

Kui soovite NicoZero osta Eestis, kasutage ainult usaldusväärset müüjat. Soovitame tellimuse esitada ainult ametlikul veebisaidil. Selleks järgige linki ja täitke veebivormi read.

NicoZero kohaletoimetamine teostatakse mõne päeva pärast. Maksate paketi eest alles kättesaamisel.