Rubriigid
Tervist

Money Amulet – raha amulett

Väärid samuti paremat elu, ilma vaesuse, murede ja võlgadeta

✔ Elu õnn
✔ Rikkus
✔ Armastus ja õnn
✔ Kaitse Malifice’ist

Money Amulet raha amulett on ideaalne lahendus neile, kes soovivad meelitada õnne ja rahalist jõukust. See on maagiline talisman, mis on juba aidanud miljonitel inimestel kogu maailmas vabaneda vaesusest, saada edukaks ja õnnelikuks. Võite võluvate talismanide maagilise mõju suhtes olla skeptiline, kuid see töötab tõesti. Kõik edukad ja rikkad inimesed usuvad saatusesse ja kasutavad selliseid ehteid.

Money Amulet – kirjeldus, hind, osta, tellida, kohaletoimetamine

Maailmas on kõik paigutatud ebaühtlaselt. Mõnel inimesel on pangas suured summad ja nad saavad endale lubada mitmesuguseid tsivilisatsiooni hüvesid, teised aga ei suuda arveid maksta ja on pidevalt vaesuses. Peamine eksiarvamus on see, et raha saab teenida. Tegelikult on rikkus universumi konkreetne energia, mida tuleb köita. Saate kõvasti ja vaeva näha, kuid võite jääda vaeseks. Võite proovida oma ettevõtet lõputult sageli avada, kuid see ei anna oodatud tulemust. Raske töö kõrval on vaja ka õnne. õnne talisman on parim viis oodatud tulemuse saavutamiseks.

Kirjeldus:

Mis on rahamaski edu saladus? See on valmistatud iidse rituaali järgi konkreetsele inimesele. Mündi kujul olev talisman on nominaalne, seetõttu ei tohiks seda kunagi müüa ega teistele inimestele kinkida. Muistsete loitsude ja riituste kasutamise kaudu laetakse mündil “rahaenergiat”. Kui ta on alati teiega, hakkab see energia paratamatult rikkust ja õnne meelitama.

Kuidas see töötab:

 • Talisman hakkab raha meelitama kõige ootamatumatest allikatest.
 • Saate edutamise.
 • Vanad võlgnikud tahavad äkki tagasi maksta võlgu, mis on aastaid kestnud.
 • Loterii, kasiino või spordiennustuse võitmine on mitu korda lihtsam.
 • Kui teil on olemasolev ettevõte, saate täiendavaid kliente või suurendate müüki.
 • Ootamatu sissetulek pärandi näol on meeldiv üllatus.
 • Iga idee ettevõtte avamiseks või laiendamiseks on edukas.
 • Raha on palju, võite unustada oma vana töö ja alustada uut elu.

Mida võlurid ja selgeltnägijad mündi kohta ütlevad:

rikkuse nimel avab niinimetatud rahavoo, mis suletakse 90% inimestest. Sel juhul ei ole oluline inimese esialgne rahaline seis, tema haridustase ega kutseoskused. Raha hakkab lihtsalt tulema erinevatest allikatest, mõnikord ootamatu. Üks minu klient töötas pitsa kohaletoimetajana ja sai minimaalset sissetulekut. Soovitasin tal seda mündi oma rahakotis kanda. 10 päeva pärast suutis ta võita jackpoti summas 500 000 eurot! Ta tuli lihtsalt kasiinosse, läks mänguautomaati ja tegi ühe keerutuse. Ostetud rahaga ostsin ärikinnisvara, mille rentin edukalt ja saan stabiilse igakuise sissetuleku. Sellest rahast piisab, et ta ei saaks töötada, reisida ümber maailma ja pidada YouTube’is isiklikku videoblogi.

Tähelepanu! Raha maskott on tehtud ainult omaniku nime järgi, seega ei müü see kingituste pood. Võite jätta taotluse tootja veebisaidile ja alles pärast seda korraldatakse vastav rituaal.

Selleks, et münt Amulet Eesti annaks vajaliku efekti, peate järgima mitmeid olulisi reegleid:

 • Veenduge alati, et talisman oleks puhas. Raha armastab puhtust, seetõttu soovitame seda vähemalt 3 korda nädalas pesta või pühkida.
 • Kaitske amuletti teiste inimeste eest. Mündi särav kujundus köidab kindlasti ka teiste tähelepanu, kuid see on selle peamine puudus. Selleks, et talisman raha meelitaks, ei tohiks sellest keegi peale omaniku teada.
 • Ärge kunagi laske mündil puudutada, vastasel juhul võite kaotada õnne.
 • Täiendava energia saamiseks proovige amuletti nii tihti kui võimalik käes hoida.
 • Ärge talismaniga üle pingutage ega müüge!

Peate meeles pidama, et osta Eestis on saadaval ainult ettetellimisel. Järgige tootja ametliku veebisaidi linki, täitke taotlusvorm (lisage kindlasti oma nimi õigesti ja vigadeta). Pärast seda tehakse münt ja mürgitatakse COD-i märgitud aadressil. Kohaletoimetamine veetakse tihedas pakendis, nii et kuller ei näe pakendi sisu. Maksate paketi eest alles kättesaamisel.

Pidage meeles, et ainult üle 18-aastased saavad tellida maksta. Toodet ei avaldata massiliselt, seetõttu tuleb mõnikord enne tellimuse saamist oodata oma kord.

Kui palju on maskott? See on hea küsimus. Praegu kasvab nõudlus pidevalt, nii et hind võib iga päev tõusta. Ehkki allahindlus on -50%, saate selle toote parima hinnaga.