Rubriigid
Tervist

Keto Meter – ketooni taseme mõõtja

Keto Meter
ketogeenne analüsaator

✔ Mõõdab ketoonkehade hulka kehas
✔ Aitab kohandada toitumist
✔ Annab täieliku kontrolli kaalu langetamise protsessi üle

Kui otsustate ketogeense dieedi abil kaalust alla võtta, on üheks oluliseks punktiks ketoosi sisenemisel tekkivate ketoonide hulga kontrollimine. See indikaator võimaldab teil reaalajas analüüsida, kui tõhus on teie valitud dieet, millal peaksite lisama veidi kiudaineid või süsivesikuid ning millistel asjaoludel, vastupidi, teatud toidugrupi tarbimist vähendada. Iga päev laboris analüüside tegemine on liiga kallis ja ebamugav, seega soovitame kaaluda võimalust Keto Meter ketooni taseme mõõtja tellida. See ainulaadne tööriist aitab teil vaid mõne sekundiga määrata täpse keha ketoonide arvu ja võrrelda seda tabelis olevate tulemustega, et teha asjakohased järeldused. Sellest mudelist on saanud Euroopas tõeline bestseller, kuna sellel on mitmeid vaieldamatuid eeliseid:

  • Kasutuslihtsus.
  • Täpsed mõõtmised.
  • Keto Meter ketoonide taseme mõõtmiseks kehas hind odavam kui arvukad analoogid.
  • Hea lahendus kõigile.

Kapslid meestele Man Plus seksuaaltervise parandamiseks.
Ideaalne lahendus Proctoren pole probleemi.
Kasutage uue tervisetoote eeliseid Nugenix Total-T ja hinda seda.


Keto Meter – kirjeldus, hind, osta, tellida, kohaletoimetamine

Tänu sisseehitatud ketoonkeha mahu mõõtmisele saate hõlpsasti kohandada oma dieeti, taastada optimaalne kontroll oma dieedi üle turvalisema ja tõhusama ketoosi saavutamiseks. Mõõtmistehnoloogia annab kõige täpsemad näitajad, mis võimaldab saada objektiivse pildi olemasolevast probleemist.

Kasutusviis:

Toitenuppu 3 sekundit all hoides saate seadme aktiveerida. 20 sekundi pärast on seade täielikult kasutusvalmis. Peate sügavalt sisse hingama spetsiaalsesse huulikusse, kuni kõlab signaal (umbes 5-6 sekundit). Pärast seda kuvatakse ekraanil ketoonide taset näitav number.

Kuidas saadud andmeid tõlgendada:

Kui pärast protseduuri lõppu kuvatakse ekraanil 0,0, tähendab see, et te pole veel ketoosi jõudnud ja suure tõenäosusega peate oma dieedis midagi muutma. Kui indikaator jääb vahemikku 0,1-0,5, näitab see juba ketoosi algstaadiumit, kuid intensiivseks kaalulangetamiseks sellest siiski ei piisa. Keha ketoonide sisalduse osas peetakse optimaalseks vahemikku 0,5-3,0. Kõik, mis ületab 3,0, ületab normi ja võib tervist kahjustada, seega peaksite kohe oma toitumist üle vaatama.

Keto Meter apteek ei müü. Ketoonanalüsaatori originaalmudeli hankimiseks soovitame külastada tootja ametlikku veebisaiti ja esitada kohe veebipõhine taotlus. Keto Meter ketogeenne analüsaator kohaletoimetamine tehakse esimesel võimalusel. Paki eest saate tasuda peale selle kättesaamist.

Kui soovite Keto Meter osta Eestist, küsige abi müüjalt.