Rubriigid
Tervist

Keto Guru – kaalu langetavad tabletid

Keto Guru
24/7 rasvapõletus!

✔ 100% looduslik valem.
✔ Kohene rasvapõletus.
✔ Puuduvad kõrvalmõjud.
✔ Blokeerib söögiisu.
✔ Säilitab lihasmassi.

On aeg anda liigsele rasvale purustav löök! Kasutage Keto Guru kaalu langetavad tabletid, et viia keha kiiresti täiuslikku füüsilist vormi, parandada ainevahetusreaktsioone ning taastada siseorganite ja protsesside normaalne toimimine. Selles ülevaates räägime teile maailma populaarseimast toidulisandist, millel on mitme miljoni suurune püsiklientide vaatajaskond ja kümneid tuhandeid häid arvustusi. Soovitavad toitumisspetsialistid, kuulsused, Instagrami blogijad ja fitness-modellid. Praegu proovime üksikasjalikult uurida toote omadusi, tööpõhimõtet, kasulikke omadusi ja puudusi ning milline neist on Keto Guru hind.

Keto Guru – kirjeldus, hind, osta, tellida, kohaletoimetamine

Miks on 99% rasvapõletusvahenditest ebatõhusad? Probleem on selles, et traditsioonilised kehakaalu langetamiseks mõeldud toidulisandid leevendavad ainult rasvumise sümptomeid, kuid ei lahenda probleemi algpõhjust. Inimestel, kes on dieetide või rasvapõletajate abil edukalt kaalu kaotanud, on väga suur oht, et nad kogevad uuesti kaalutõusu. Teaduses nimetatakse seda “Yo-Yo efektiks” analoogia põhjal populaarse mänguasjaga. Tootja Keto Guru kiireks rasvapõletuseks sisenes turule lubadusega, et tema toode suudab mõne nädalaga jäädavalt igaühe ülekaalulisusest lahti saada. Algul peeti seda heaks turundustrikiks, sest teame, et kõik toidulisandite müüjad lubavad kaalust alla võtta 1 kuu, 1 nädala või isegi 2 päevaga. Kuid selle valemi kasutamise esimesed tulemused näitasid põhimõttelisi erinevusi traditsioonilistest rasvapõletusvahenditest.

kirjeldus:

Kiiresti lahustuvad kihisevad kaalulangetamise tabletid põhinevad viimastel uuringutel ketogeense dieedi kasutamise kohta keharasva kontrolli all hoidmiseks. Teadlased on pikka aega tuvastanud mustri süsivesikute tarbimise ja naiste ja meeste ülekaalulisuse vahel, olenemata nende tegevuse liigist, vanusest ja kehalise aktiivsuse tasemest. Ketogeenset dieeti peetakse revolutsiooniliseks, kuna see viib kindlasti kaalulanguseni, täiendades energiat nahaaluse ja vistseraalse rasva põletamise teel. Kuid madala süsivesikusisaldusega menüü peamine puudus on see, et see piirab drastiliselt energiatarbimist, mis võib põhjustada kehas teatud probleeme. Selle vältimiseks lõid spetsialistid KetoGuru toidulisand kaalulangus. See valem aitab ära hoida niinimetatud “ketogeense gripi” teket ning suurendab ka ketoonide hulka kehas.

On mitu põhjust, miks peaksite Keto Guru osta Eestis. Regulaarsel kasutamisel kiirendab toode ainevahetust ja viib keha mõne päevaga ketoosiseisundisse. Näljatunde mahasurumine võimaldab vähendada kogu päeva kalorite ja süsivesikute tarbimist ilma stressi tundmata. See toode ei sisalda kemikaale, ei oma diureetilist toimet, ei tõsta pulssi ja vererõhku. Vastupidi, toidulisandi regulaarsel kasutamisel väheneb kolesteroolitase, mis toob kaasa veresoonte puhastamise ja vereringe paranemise.

Valemi Keto Guru Eesti 4 sammu:

Esimene nädal.

Keha ehitab end uuesti üles, et aktiivselt rasva põletada. Isu magusa ja kiirete süsivesikute järele väheneb järk-järgult ning tekib rohkem energiat ja vastupidavust. Isegi minimaalse kehalise aktiivsuse korral toimub tõhusam rasvapõletus ja see ilmneb kaalule astudes.

Teine nädal.

Nägu muutub õhemaks, tekib põsesarnade rida, teine lõug kaob. Rasvavoltide arv kõhul väheneb, tekivad esimesed kõhupressi tunnused. Tuju paraneb. Suhkruga teed ega kohvi enam juua ei taha ning kondiitritooteid või kiirtoitu vaadates ei teki metsikut soovi seda kõike ära süüa. Sel hetkel kujunevad välja tervislikud toitumisharjumused. Lõpuks hakkate hindama lihtsate, säilitusainete ja maitsetugevdajateta toodete maitset. Toimub keha loomulik võõrutus. Üle 97% ostjatest mõistavad teisel nädalal, et tegid õigesti, kui otsustasid tellida.

Kolmas nädal.

Ilmneb talje ja puusade vähenemine. Tselluliit kaob. Selleks ajaks on paljud naised edukalt kaotanud kuni 10 kg ja mehed – kuni 14 kg. Poes riiete valimine muutub palju lihtsamaks. Inimesed teie ümber on teie muutuste üle entusiastlikult üllatunud ja paluvad teil rääkida eduka kaalukaotuse saladusest. Sinust saab vastassoo tähelepanuobjekt.

Neljas nädal.

Toidulisandi võtmise viimane etapp on suunatud saavutatud tulemuste kindlustamisele ja tingliku barjääri moodustamisele magusate või kõrge kalorsusega toitude ägenemiste vastu. Selle aja jooksul saavutate täieliku kindlustunde, et kaalu langetamine võib olla lihtne ja mugav.

Kust leian originaaltoote?

Keto Guru apteek ei müü. Kui soovite saada seda toidulisandit -50% allahindlusega, tellige veebist Keto Guru kohaletoimetamine.