Rubriigid
Tervist

Alkozeron – ravida alkoholismi ilma retseptita

Vabaneda sõltuvusest lihtne!

✔ Toodab vastumeelsus alkoholi
✔ Kaob võõrutusnähte ja tagajärjed vastuvõtu alkoholi
✔ On rahustava tegevus
✔ Parandab mälu, kontsentratsiooni tähelepanu

Alkoholism on üks ohtlikumaid ja keerulisemaid haigusi. Mõnikord kulub alkoholisõltuvuse raviks mitu kuud või isegi mitu aastat. Sel juhul on retsidiivi oht alati suur ja inimene võib igal ajal uuesti jooma hakata. Traditsioonilised meetodid selle vaevaga toimetulemiseks on vähe tõhusad või suudavad kõrvaldada ainult võõrutusnähtude mõju. Kuid apteegis on keeruline leida tõhusat vahendit alkoholi psühholoogilise iha mahasurumiseks.

Kontrollige ennast! Kas olete märganud:

 • Ilma alkoholita on raskemaks magama jääda.
 • Kui te ei joo õhtul klaasi veini ega õlut, kuid hommikul on teil peavalu ja halb tuju.
 • Kained sõbrad, kes on kained, suhtlevad sinuga vähem.
 • Lähedased inimesed hakkasid sagedamini ütlema, et teil on probleeme alkoholiga.
 • Ükski pidu ega pidu pole täielik ilma viski, õlle ja veinita.
 • Jood vähemalt ühte tüüpi alkoholi rohkem kui 3 korda nädalas.

Alkozeron – kirjeldus, hind, osta, tellida, kohaletoimetamine

Kui vähemalt üks neist märkidest on teile tuttav – peate reageerima nii kiiresti kui võimalik. Mida varem ravi alustatakse, seda tõenäolisem on sellest sõltuvusest täielikult üle saada. Taastumisvõimaluste suurendamiseks soovitame kasutada Alkozeron ravida alkoholismi ilma retseptita. See on ravimtaimede kompleks, mis on loodud aktiivsetest ja ohututest komponentidest. Looduslik valem sisaldab toimeainete kombinatsiooni, mis toimivad sünergiliselt ja neutraliseerivad alkoholisõltuvuse peaaegu igas staadiumis.

Alkozeron toode alkoholismi raviks pakub kahekordset lööki teie halvale harjumusele: kõrvaldab psühholoogilise sõltuvuse ja leevendab võõrutusnähtusid. Tänu sellele efektile saate 99% garantii, et pärast ravikuuri lõppu ei tule soov uuesti jooma hakata. Erinevalt teistest meetoditest saate seda looduslikku valemit kasutades kodus kaine elustiili taastada. Mõnel juhul saab seda teha isegi ilma patsiendi teadmata – lisage lihtsalt toidule või karastusjoogile lõpetage alkoholi joomine.

Kirjeldus Alkozeron:

Toidulisandi toimepõhimõte põhineb Ameerika teadlaste rühma teaduslikel avastustel. Suuremahuliste uuringute tulemusel suutsid nad eraldada CYP2E1 geeni, mis mõjutab otseselt alkoholisõltuvuse teket. Mõju sellele geenile võimaldab teil tekitada vastumeelsust igat tüüpi alkoholi sisaldavate jookide vastu. Katsetes töötati välja ravimtaimedest, ekstraktidest ja vitamiinidest koosnev universaalne valem. See koostis näitas võimet mõjutada CYP2E1 geeni ja sai kapslite loomise aluseks. Alates 2020. aastast ületas selle tootega sõltuvusest edukalt üle saanud patsientide arv 2 miljonit. See tõestab taas ravi kõrget efektiivsust.

Kuidas Alkozeron Eesti töötab:

 • Moodustab füsioloogilise talumatuse ja vastumeelsuse alkoholi suhtes.
 • Kõrvaldab võõrutusnähtude tagajärjed ja sümptomid.
 • Neutraliseerib alkoholi sisaldavate jookide kasutamisel tekkivaid kõrvaltoimeid.
 • Kõrvaldab peavalu, käte värisemise, suu kuivuse ja muud ebameeldivad sümptomid.
 • Parandab mälu ja aju talitlust.
 • Taastab maksarakud.
 • Parandab psühho-emotsionaalset seisundit.
 • Aitab naasta täielikule kainele elule ja unustab igavesti joomise.

Arvamusarsti arvamus:

Alkoholismi saab lüüa ainult siis, kui selle haiguse raviks on terviklik lähenemisviis. Oma praktikas lõpetasin juba ammu kodeerimise või muude andmete kasutamise, mis võivad patsientidele psühholoogiliselt mõjuda. See ei toimi ja põhjustab sageli tõsiseid terviseprobleeme. Peate mõistma, et sõltuvusest saab ise võita. Kuid selleks on vaja puhastada toksiinide keha ja leevendada võõrutusnähtusid. Soovitan oma patsientidele tellida. Need kapslid toetavad täielikult keha ja aitavad toime tulla alkoholisõltuvusega, ilma et tekiks retsidiivi ohtu. Kõige tähtsam on see, et see ravimeetod ei põhjusta kõrvaltoimeid ega kahjusta kogu keha tervist. Samuti tahan märkida, et Alkozeron hind on odavam kui teiste analoogide hind turul. Alkohol on teie vaenlane! See toode on tema vastu hea relv!

Kasutamisviis: 1 kapsel päevas pärast sööki. Kursuse kestus on 30 päeva. Kui patsient keeldub ravist, võite kapsli sisu segada toitudes või jookides.

Oluline teave: Alkozeron osta Eestis on praegu saadaval ainult Internetis. Anname endast parima, et aidata lugejatel leida meie riigis nende toodete sertifitseeritud tarnija ametlik veebisait. Kui leidsite Alkozeron apteek, lisage kommentaarides selle apteegi kommentaarid, et aidata teistel inimestel toodet võimalikult kiiresti leida.

Veebipõhise tellimuse esitamiseks täitke lihtsalt veebisaidil olev vorm ja oodake, kuni konsultant helistab. 3-5 tööpäeva jooksul teostatakse Alkozeron kohaletoimetamine. Makse teostatakse alles siis, kui pakk on teie käes.